سلااااممممم.

بالاخره امیلی و صعود(جلد دوم از مجموعه سه جلدی امیلی و اثری دیگه از نویسنده ی آنی شرلی(ال. ام. مونتگمری)) رو تموم کردم^.^

اونقدر امتحانات و کارهای مدرسه م زیاد بود که نتونستم یه بند بشینم پاش.وگرنه آنی شرلی ها رو که یه روزه تموم می کردم.:)

خیلی حس خوبیه که یه کتاب به این ضخامت رو تموم کنی^.^   (جلد دوم مجموعه ی امیلی 505 صفحه بود.)

آدم بعضی وقتا یه کتاباییو می خونه که بعدش حوصله ی انجام هیییچ کاری رو نداره.! یا انگیزه ش از بین میره و یا اینکه اونقدر توی جو داستان تخیلی فرو میره که بیرون اومدنش طول میکشه و برای مدتی فراموش میکنه زندگی داشتان نیست و واقعیت با تخیل متفاوته!!!

اما بعضی وقتا آدم کتابایی رو میخونه که انگیزه میگیره واسه درس خوندن و انجام هدف هایی که داره^.^   مجموعه ی آنی شرلی و مجموعه ی امیلی این طوریه:).

البته هم از نظر من و هم از نظر پاییز از بین این دوتا مجموعه مجموعه ی آنی شرلی قوی تر بود.!

الحمدولله امتحانات میان ترمم هم تموم شده ولی هنوز کارنامه ندادن.!(دعا کنین برام:(.!)

پ ن1:دوستان یه دوستی دارم که بد دهنه.! خیلی راحت فحش میده و دیگه اعصابم رو خرد کرده.! چیکار کنم رفتارش رو اصلاح کنه؟!

پ ن2:همین جمعه ای که گذشت رفته بودیم نمایشگاه کتابشکلک عاشق,شکلک قلب,شکلک مجنون

عاشق کتاب و کتاب خونی و نمایشگاه کتابممم^.^

کتاب هام رو چون هنوز نخوندم نمی نویسم ولی ان شاءالله تابستون می خوام بترم:))))

راستی عروسک یادبود انتشارات پرتقال پارسال قشنگ تر بود.!امسال زمخت تر بود.!

(ولی باز هم دوست داشتنیه  ؛)

روز و شبتون پر از کتاب.

جیب هاتون پر پول واسه خرید کتاب و.

زندگیتون پر از انرژی مثبت.

یاعلی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آلماک آلومینیوم سایت دانلود فیلم با حجم کم متین ام 4 گل افشان عطربین مرجع عطر ادکلن ایران Donyell فروشگاه اینترنتی دوربین استور هوفر سیندرلا مرجع کنکور ایران